
€1,541.08
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.040in |
| Compressie Hoogte | 1.225in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | 13cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | .927in |
| Ringset inbegrepen | 4042GFX |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.550in |
| Merk | Wiseco |