
€1,433.83
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.940in |
| Compressie Hoogte | 1.460in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -18cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Reverse Dome |
| Zuigerpen Diameter | .984in |
| Aanbevolen ringset | 3940H x8 |
| Lengte stang | 6.123in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | Wiseco |