
€953.43
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.060in |
| Compressie Hoogte | 1.560in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | 8cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | .927in |
| Ringset inbegrepen | S100S8-4060-5 |
| Lengte stang | 5.700in |
| Beroerte | 3.480in |
| Merk | Wiseco |