| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Boring - Standaard | 83.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564123923 |
| Total Height | 82.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 0.00mm |
| Ring Locating Pin (F) | 19.50mm |
| Boss Space In | 25.30mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 3085886 |
| Piston Ring Part # | W3287TD |
| Piston Pin Part # | WS278 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 498.95g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |