| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 80.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564126399 |
| Boss Space In | 28.10mm |
| Piston Size | 79.94mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.8 |
| Total Height | 47.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 18.90mm |
| Type zuigerkop | Flat with hollow top |
| OEM-referentienummer | 2202920 |
| Piston Ring Part # | W8000XX |
| Piston Pin Part # | WS524 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |