| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 81.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 2 |
| Verplaatsing | 700cc |
| Koepelcoating | hard coat anodized |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 68.00mm |
| Behandeling | None |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564146816 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |