
€310.66
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 93.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 92.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.2:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 504cc |
| Beroerte | 75.00mm |
| Merk | Wiseco |