| Gewicht | 0.33 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.25mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.1:1-9.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -12.0cc |
| GTIN | 00193564447418 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8625XX |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | Wiseco |