
€962.07
| Gewicht | 0.358 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 89.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Coating | Armor Plating |
| Compressie Hoogte | 33.94mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.06-mm |
| Volume koepel | -22.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8950XX |
| Merk | Wiseco |