| Gewicht | 0.303 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.25mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 28.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1/9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.30-mm |
| Volume koepel | -21.0cc |
| GTIN | 00193564076489 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Type materiaal | 2618 |
| Hoogte verpakking | 111,76mm |
| Lengte verpakking | 205,74mm |
| Gewicht verpakking | 2358.68g |
| Verpakking Breedte | 231,14mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8525XX+GLS22 |
| Beroerte | 100.00mm |
| Merk | Wiseco |