| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 95.00mm |
| Piston Size | 94.95mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.6:1 |
| Total Height | 40.70mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 13.00mm |
| Boss Space In | 22.00 / 17.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | 4 Valve Pockets, Forged Piston |
| OEM-referentienummer | 789.30.007.000 |
| Land van herkomst | USA |
| Piston Ring Part # | W9500ZV |
| Piston Pin Part # | WS682 |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 113,00mm |
| Lengte verpakking | 108,00mm |
| Gewicht verpakking | 400.00g |
| Verpakking Breedte | 106,00mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Merk | Wiseco |