
€353.04
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 89.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 89.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 450cc |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 72.00mm |
| Merk | Wiseco |