| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 76.00mm |
| Piston Size | 75.94mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.8:1 |
| Total Height | 34.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Compressie Hoogte | 11.60mm |
| Boss Space In | 20.30mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 770.30.007.700 |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564463098 |
| Piston Ring Part # | W2992ZG |
| Piston Pin Part # | WS686 |
| Circlip Part # | WCW16 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Merk | Wiseco |