
€346.33
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 76.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 76.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | Stock |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 250cc |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 55.00mm |
| Merk | Wiseco |