
€251.81
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 75.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00 |
| Boring - Standaard | 74.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 256cc |
| Beroerte | 58.00mm |
| Merk | Wiseco |