
€232.26
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 76.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 75.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 923cc |
| Beroerte | 50.87mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143051 |