| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 69.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Boring - Standaard | 66.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 810cc |
| Beroerte | 54.14mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142702 |