| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 76.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142528 |
| Boring - Standaard | 66.00mm |
| Boring - Overmaat | 10.00mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.5 |
| Total Height | 59.20mm |
| Diameter zuigerpengat | 17.00mm |
| Compressie Hoogte | 16.30mm |
| Boss Space In | 23.70mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| Remark | Resleeve required for 73 mm. bores and larger ! |
| OEM-referentienummer | 13001-1005 |
| Piston Ring Part # | W2992XG |
| Piston Pin Part # | WS523 |
| Circlip Part # | WCW17 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |