
€291.08
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 6.00mm |
| Boring - Standaard | 77.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 290cc |
| Koepelcoating | None |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 53.60mm |
| Behandeling | None |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564141330 |