| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 76.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.50mm |
| Boring - Standaard | 75.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143761 |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Compressie Hoogte | 23.00mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13001-2094 |
| Piston Ring Part # | W3012TC |
| Piston Pin Part # | WS259 |
| Circlip Part # | WCW16 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 408.23g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |