| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564141699 |
| Boring - Standaard | 71.00mm |
| Piston Size | 70.92mm |
| Total Height | 72.20mm |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Compressie Hoogte | 24.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 0.00mm |
| Ring Locating Pin (F) | 0.00mm |
| Boss Space In | 23.70mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | Armorglide Coating, Electra Coated |
| OEM-referentienummer | 13001-050 |
| Piston Ring Part # | W2795CD |
| Piston Pin Part # | WS259 |
| Circlip Part # | WCW16 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 453.59g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |