| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 102.40mm |
| Boring - Overmaat | 2.40mm |
| Boring - Standaard | 100.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 664cc |
| Type zuigerkop | Domed |
| Beroerte | 82.60mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140302 |