| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Boring - Standaard | 97.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564139771 |
| Total Height | 63.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 24.00mm |
| Compressie Hoogte | 17.80mm |
| Boss Space In | 31.40mm |
| Type zuigerkop | Flat with hollow top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-MN1-680 |
| Piston Ring Part # | W3839XH |
| Piston Pin Part # | WS627 |
| Circlip Part # | WCW24 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 498.95g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |