| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 85.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564139924 |
| Piston Size | 84.95mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.7 |
| Total Height | 55.90mm |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Compressie Hoogte | 16.00mm |
| Boss Space In | 22.80mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-KCY-670 |
| Piston Ring Part # | W3347XC |
| Piston Pin Part # | WS520 |
| Circlip Part # | WCW20 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |