
€259.69
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 89.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50 |
| Boring - Standaard | 89.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 503cc |
| Beroerte | 80.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564139382 |