| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 103.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 102.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Rok Coating | ArmorGlide |
| Beroerte | 82.60mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564124401 |