| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 74.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Boring - Standaard | 74.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 248cc |
| Beroerte | 57.30mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564125408 |