| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 68.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564126290 |
| Piston Size | 68.45mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.3 |
| Total Height | 47.20mm |
| Diameter zuigerpengat | 15.00mm |
| Compressie Hoogte | 14.00mm |
| Boss Space In | 26.50mm |
| OEM-referentienummer | 13101-HM8-A40 |
| Piston Ring Part # | W2698XA |
| Piston Pin Part # | WS525 |
| Circlip Part # | WCW15 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 317.52g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |