| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 50.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 49.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564133779 |
| Total Height | 52.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 12.00mm |
| Compressie Hoogte | 19.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 10.50mm |
| Ring Locating Pin (F) | 10.50mm |
| Boss Space In | 14.90mm |
| Type zuigerkop | Domemm |
| Rok Coating | -mm |
| OEM-referentienummer | 13101-GC4-730mm |
| Piston Ring Part # | W1988CDmm |
| Piston Pin Part # | WS538mm |
| Circlip Part # | WCW12mm |
| Hoogte verpakking | 82,55mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 181.44g |
| Verpakking Breedte | 76,20mm |
| Type gebouw | Build on Demand |