| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 49.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564133069 |
| Total Height | 55.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 12.00mm |
| Compressie Hoogte | 21.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 11.50mm |
| Ring Locating Pin (F) | 11.50mm |
| Boss Space In | 16.00mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-169-670 |
| Piston Ring Part # | W1949CD |
| Piston Pin Part # | WS538 |
| Circlip Part # | WCW12 |
| Hoogte verpakking | 82.55mm |
| Lengte verpakking | 76.20mm |
| Gewicht verpakking | 181.44g |
| Verpakking Breedte | 76.20mm |