| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 67.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.10mm |
| Boring - Standaard | 66.40mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564136121 |
| Total Height | 75.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 14.00mm |
| Ring Locating Pin (F) | 14.00mm |
| Boss Space In | 24.30mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-KZ3-L10 |
| Piston Ring Part # | W2658CD |
| Piston Pin Part # | WS508 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 317.51g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |