| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 54.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564134929 |
| Piston Size | 53.95mm |
| Total Height | 60.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 15.00mm |
| Compressie Hoogte | 20.50mm |
| Ring Locating Pin (E) | 11.50mm |
| Ring Locating Pin (F) | -mm |
| Boss Space In | 17.50mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13120-KZ4-306 |
| Piston Ring Part # | W2126CS |
| Piston Pin Part # | WS467 |
| Circlip Part # | WCW15 |
| Hoogte verpakking | 82,55mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 76,20mm |