| Gewicht | 0.303 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.2:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -8.0cc |
| GTIN | 00193564448668 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8200XX |
| Merk | Wiseco |