| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Boring - Standaard | 81.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 353cc |
| Beroerte | 68.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564125231 |