| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.467in |
| Boring - Overmaat | 0.030in |
| Boring - Standaard | 3.437in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Type zuigerkop | Flatened Dome |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564126719 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.0 |
| Diameter zuigerpengat | 20.10mm |
| Rok Coating | – |
| Piston Ring Part # | W3467X |
| Piston Pin Part # | WS521 |
| Circlip Part # | WW5731 |