
€1,439.72
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.917in |
| Compressie Hoogte | 1.090in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -22cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Reverse Dome |
| Zuigerpen Diameter | .927in |
| Ringset inbegrepen | 3917GFX |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.050in |
| Merk | Wiseco |