| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 93.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 91.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | STD |
| Land van herkomst | USA |
| Koepelcoating | None |
| Rok Coating | ArmorGlide |
| Behandeling | None |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564124258 |