| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.1:1 |
| Compressie Hoogte | 31.00mm |
| Volume koepel | -18.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8650XX |
| Dekruimte | 0.8mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Merk | Wiseco |