
€1,415.69
| Gewicht | 0.41 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.60mm |
| Compressie Hoogte | 30.22mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.4:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.28-mm |
| Volume koepel | -24.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 9500XX |
| Merk | Wiseco |