
€1,548.42
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.320in |
| Compressie Hoogte | 1.270in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | 9.5cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Reverse Dome |
| Zuigerpen Diameter | .990in |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4320-5 |
| Lengte stang | 6.385in |
| Beroerte | 4.250in |
| Merk | Wiseco |