
€1,605.72
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.600in |
| Compressie Hoogte | 1.065in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | 6cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | .990in |
| Aanbevolen ringset | JG7708-4625-5 |
| Lengte stang | 6.535in |
| Beroerte | 4.375in |
| Merk | Wiseco |