| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.30mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 90.30mm |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 2 |
| Verplaatsing | 999cc |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 78.00mm |
| Behandeling | Hard Coat Annodize |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564146687 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |