
€943.81
| Gewicht | 0.409 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | Std. mm |
| Compressie Hoogte | 33.25mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.25-mm |
| Volume koepel | 42.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8400XX |
| Merk | Wiseco |