| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | 2618 |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564174840 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,00mm |
| Lengte verpakking | 106,00mm |
| Gewicht verpakking | 652.00g |
| Verpakking Breedte | 105,00mm |