| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Material Type | 2618 |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564174840 |
| Build Type | Build on Demand |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 107,00mm |
| Package Length | 106,00mm |
| Package Weight | 652.00g |
| Package Width | 105,00mm |