| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Taiwan |
| Diameter zuigerpengat | 22.00mm |
| Dikte | 0.0720in |
| pa_type | Wire |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564103406 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 3,00mm |
| Lengte verpakking | 87,00mm |
| Gewicht verpakking | 10.00g |
| Verpakking Breedte | 57,00mm |