
€1,520.41
| Gewicht | 0.432 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.58mm |
| Boring - Overmaat | 0.08mm |
| Coating | Armor Plating |
| Compressie Hoogte | 31.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.50-mm |
| Volume koepel | -6.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | 9550XX |
| Type rok | Asymmetrical Skirt |
| Beroerte | 94.40mm |
| Merk | Wiseco |