
€943.81
| Gewicht | 0.3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Compressie Hoogte | 40.17mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -27.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | 7700XX |
| Merk | Wiseco |