| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | Â 73.00mm |
| Pakking Positie | Â Head |
| Type materiaal | Â MLS |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564118608 |
| Hoogte verpakking | 14,00mm |
| Lengte verpakking | 445,00mm |
| Gewicht verpakking | 248.00g |
| Verpakking Breedte | 218,00mm |