| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring Bereik | 83.00-83.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | Spring Steel |
| Dikte | 1.30mm |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564177278 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 13,00mm |
| Lengte verpakking | 445,00mm |
| Gewicht verpakking | 290.00g |
| Verpakking Breedte | 218,00mm |